Pracovní Terapie Pro Duševní A Emoční Poruchy

zdraví, doktor medicíny

Jednou z činností, které musí být regulovány Komise pro Kvalitu Péče je Léčba onemocnění, poruchy nebo zranění. Spánek je základní funkce, která umožňuje vaše tělo zotavit. Nedaří se získat dostatek spánku může vést k ospalost během dne, což je více obtížné fungovat během dne. Podle Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí, nedostatek spánku může způsobit zdravotní problémy, jako jsou deprese, onemocnění srdce a kognitivní dysfunkce.

AD ZONE
Izolivin
Isolivin je ušní olej, který umožňuje, aby péče o hygienu a zlepšuje slyšitelnost. Viz popis produktu a uživatelské recenze
Mikobelle
Mikobelle snižuje vypadávání vlasů. To posiluje, vyhlazuje a hydratuje vlasy.

Tento třetí DeepMind-NHS partnerství, které divize zahájila. První z nich se zaměřila na mobilní aplikace k dodání lékařských dat k lékaři, zatímco druhý analyzovány oční skeny, aby vykouzlit metoda, která může odhalit oční onemocnění brzy.

Noroviry, infekční virové podmínky, způsobit zánět ve sliznici žaludku a střev, což často vede k průjmu a zvracení.

Jsou to nejčastější typ průjmu-způsobuje onemocnění u starších osob. Další názvy pro noroviry patří žaludeční chřipka, virová gastroenteritida, Norwalk-like virus, a otravy jídlem. Norovirus ohniska se vyskytují v oblastech s blízkými životní a stravovací zařízení, včetně pečovatelské domy a výletní lodě. Norovirus se šíří prostřednictvím kontaktu s infikovanými osob nebo kontaminované potraviny.

Kvalita-adjusted life year (QALY) a disability-adjusted life year (DALY) metriky jsou podobné, ale vzít v úvahu, zda osoba byla zdravá po stanovení diagnózy. Kromě toho se počet let ztracených v důsledku předčasné smrti, tato měření přidat část ztracených let na zvracení. Na rozdíl od YPLL, tato měření ukazují zátěž na lidi, kteří jsou velmi nemocní, ale kteří žijí normální život. Onemocnění, které má vysokou nemocnost ale nízkou úmrtnost, má vysokou DALY a nízké YPLL. V roce 2004, Světová Zdravotnická Organizace počítá, že 1,5 miliardy disability-adjusted life years byly ztraceny k onemocnění a zranění. 30 V rozvinutém světě, onemocnění srdce a mrtvice způsobují největší ztráty na životech, ale neuropsychiatrické podmínky, jako je depresivní porucha způsobit nejvíce ztracených let na zvracení.

Ischemie je snížení přívodu krve do tělesných orgánů, tkání, nebo jeho části pozastaveno tím, že zúžení nebo ucpání cév, a to je správný lékařský termín pro snížení průtoku krve do srdce. Kalené nebo zablokované tepny nás obvykle příčinou to, a to je číslo jedna příčinou úmrtí ve většině západních zemích. Růst těchto tkání se nazývá arterioskleróza.